نمایش وضعیت آب و هوا

ابزار نمایشگر وضعیت آب و هوا

ابزار نمایش دهنده وضعیت آب و هوای هر شهر در وب

ابزار نمایش وضعیت هوا و ابزار هواشناسی

 

با قراردادن کد ابزار نمایشگر وضعیت آب و هوا در وبلاگ یا سایت خود می توانید وضعیت آب و هوای روزانه شهر مورد نظر خود را در وب خود به نمایش در آورید. دقیق و لحظه ای بودن از جمله خصوصیات ابزار نمایش وضعیت جوی کشور است که علاوه بر زیبایی و جلوه دادن به وب شما  بخشی از سایت شما تبدیل به مرکز هواشناسی و نمایش میزان دمای هوای کنونی شهر و جهت و سرعت باد، درصد رطوبت هوا و بارانی ، ابری یا  آفتابی و برفی بودن هوای آن شهر خواهد شد.

برای نمایش ابزار در وب خود ابتدا شهر مورد نظر خود و همچنین رنگبندی متن و بکگراند ابزار را تعیین کنید سپس برروی ساخت کد ابزار کلیک کنید و کد ساخته شده ابزار آب و هوا را در جای مناسبی از قالب وبلاگ یا سایت خود قرار دهید. اگر نیاز به تغییر رنگ ابزار ندارید بعد از انتخاب شهر بر روی گزینه ساخت کد ابزار کلیک نمایید.

 

 

 

 

کد ابزار آب و هوا . کد ابزار هواشناسی . کد ابزار وضعیت آب و هوا . دریافت کد نمایش وضعیت آب و هوا در سایت . قرار دادن کد ابزار وضعیت آب و هوا در وبلاگ . دریافت کد وضعیت هواشناسی . کد ابزار weather . نمایش نمودار هواشناسی در وبلاگ . ابزار نمایش وضعیت جوی و اب و هوای کشور ایران . دریافت کد ابزار نمایشگر آب و هوا . ابزار نمایشگر وضعیت آب و ها. نمایش وضعیت جوی . ابزار نمایشگر هواشناسی . دریافت کد ابزار نمایش وضعیت آب و هوا . قرار دادن کد وضعیت آب و هوا . ابزار نمایش وضعیت آب و هوا

ابزار آمارگیر آمار بازدید

ابزار نمایش تعداد افراد آنلاین