Rating:

نمایش اوقات شرعی

ابزار نمایش دهنده اوقات شرعی و اذان

ابزار نمایش اذان به وقت شهر و ابزار نمایشگر اوقات شرعی

کد ابزار اوقات شرعی و کد ابزار اذان به افق شرعی

 

با ابزار اوقات شرعی میتوانید در وبلاگ یا سایت خود زمان اذان به وقت هر شهر را نمایش دهید، با انتخاب شهر مورد نظر اوقات شرعی به افق شرعی آن شهر به نمایش در می آید. علاوه بر جذابیت و کارایی وب شما خدمتی به بازدیدکنندگان از جهت نمایش اوقات شرعی به وقت هر شهر می نمایید.

می توانید رنگ های ابزار نمایشگر اذان را تغییر دهید و شهر مورد نظر خود را انتخاب نمایید سپس با کلیک بر روی گزینه ساخت کد ابزار کد ساخته شده ابزار اذان را در انتهای همین مطلب کپی کنید و در مکان مناسبی از قالب وب خود قرار دهید. از این به بعد زمان دقیق اذان به افق هر شهر برای کاربران نمایش داده می شود.

 

 

 
 
کد اوقات شرعی، کد اذان، کد نمایش اوقات شرعی، کد نمایش اذان، دریافت کد نمایش اوقات شرعی در وبلاگ . دریافت کد ابزار اوقات شرعی برای وبلاگ . دریافت کد نمایش اوقات شرعی برای سایت . ابزار نمایش دهنده اوقات شرعی . اوقات شرعی . ابزار نمایشگر اوقات شرعی . ابزار نمایش وقت اذان به افق شهر . ابزار نمایش اذان به وقت شهرها . قرار دادن کد نمایش اوقات شرعی در وبلاگ . قرار دادن کد نمایش دهنده اوقات شرعی شهر در سایت . نمایش اوقات شرعی . ابزار اوقات شرعی . ابزار اذان . ابزار نمایش اذان . اذان و اوقات شرعی به وقت شهر . نمایش اوقات شرعی در وبلاگ . ابزار نمایشگر اوقات شرعی برای سایت